UBYTOVANIE

Ponúkame ubytovanie na Sahare pre jednotlivcov, malé skupiny a tiež cestovné kancelárie z Čiech a Slovenska v saharskom kempe v blízkosti juhomarockého mestečka Merzouga a dún Erg el-Šabbí.

Náš kemp sa nachádza v blízkosti cesty číslo 702 s dobrým prístupom aj pre motorové vozidlá. Kemp je v obložení menších dún, tie väčšie sú na dosah – pešou prechádzkou asi 15 minút.

V kempe máme celkovo osem stanov, jeden slúži ako spoločenská miestnosť a na podávanie večere a raňajok. V siedmych stanoch sú zriadené izby, vždy s 3 až 5 lôžkami. Každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie: toaletu, umývadlo a sprchu. K dispozícii je mydlo, toaletný papier, uteráky.

Cena za 1 noc je 39 EUR/osobu.

Cena zahrňuje: ubytovanie, večeru, raňajky

Cena nezahrňuje: transfer z autobusovej zastávky v Merzouge alebo Erfoudu (30 EUR za auto), transfer z letiska v Rašidii so zastávkami po ceste na vyfotenie oázy Ziz (140 EUR za auto), výlety džípom po okolí Merzougy do oázy, dedinky Khamlia, prehistorické náleziská a lom na ťažbu antracitu (90 EUR za džíp/4 hodiny) alebo do Rissani a Sijilmassy (90 EUR za džíp/4 hodiny).

Advertisement
%d bloggers like this: